fbpx

PROTEZ TIRNAK

PROTEZ TIRNAK

Tırnak problemlerinin en büyük ve uzun süreli çözümlerinden birisi protez tırnaktır. Protez tırnak uygulandıktan sonra düzenli olarak bakımları yapıldığı taktirde, kullanım ömrü sınırsızdır.

Tırnak mesafesi kısa olan ve uzun tırnaklara sahip olmak isteyen kişiler, tırnaklarını yiyen kişiler, çok sık manikür yaptırma fırsatı yakalayamayan kişiler, tırnak etleri sorunlu kişiler ve daha şık ellere sahip olmak isteyen kişiler, Protez Tırnak uygulamamıza dahil olabilirler.

Protez Tırnak işleminin takma tırnak işleminden farklı olmasının ve daha sağlıklı olmasının sebebi takma tırnak gibi tırnağınızın tümüne yapıştırılarak uygulanmamasıdır.

Uygulamalarında ise böyle bir sorunla karşılaşma durumunuz yoktur. Bunun sebebi ise Protez Tırnak işleminin sadece tırnak ucunuza uygulanıyor olmasıdır.Böylece tırnağınızın doğal büyümesi ve hava alması engellenmemiş olur. Protez Tırnak işlemini tercih eden kişiler; tırnakları sürekli bakımlı gözükmesini siteyen kişiler dışında bazı yapısal bozukluğu olanlar, tırnak yeme alışkanlığı olan, tırnaklarında renk ve şekil bozukluğu olan, ya da bunların dışında tırnağını uzatmak isteyen ancak kırılmalar yüzünden başaramayan en son olarakta sadece estetik olduğunu düşünerek manikür için harcadığı zamanı kurtarmak isteyen kişilerdir.

WhatsApp chat