fbpx

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz Nedir?
Bölgesel fazlalıklardan kurtulmayı hedefleyen soğuk lipoliz yenilikçi bir uygulamadır. Cerrahi herhangi bir işleme gerek kalmadan yüksek soğutma Sistemleri sayesinde yağ hücreleri dondurulur. Bu dondurma işlemi sırasında diğer dokulara herhangi bir zarar verilmez.

Soğuk lipoliz olarak adlandırılan bu uygulama yağ hücrelerini belli bir seviyeye kadar soğutur. Soğutulan yağ hücreleri vücuttan atılır. Bu yöntem diyet ve egzersizler sonucunda istenilen başarıyı elde edemeyen kişiler tarafından tercih edilir.

Etkili bir yöntem olması ile deri altında bulunan yağ hücrelerini hedef alıyoruz. Bölgesel zayıflamayı amaçlayanlar soğuk lipoliz ve soğuk lipoliz fiyatları hakkında bizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılıyor?
Soğuk lipoliz teknolojik özelliğe sahip cihazlar yardımıyla yapıyoruz. Uygulama sırasında hastaların deri altında bulunan yağ tabakasını kontrollü bir şekilde soğutuyoruz. İşlem tamamlandıktan sonra cihaz durdurulur. Uygulamanın en önemli özelliği dondurulan yağlar doğal yollardan dışarı atılır.

Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?
Kilo problemi kişiden kişiye değişeceğinden dolayı uygulanacak olan seans sayısı da farklılık gösterir. Uygulamada için bazı bölgelerde tek seans yeterli olur iken bazı dirençli yağların bulunduğu bölgelerde ise seans sayısı tekrarlayabilir. Bu doğrultuda seans sayısını kişiye özel ayarlıyoruz.

Lipoliz Hangi Amaçlarla Kullanılır?
Soğuk lipoliz bölgesel zayıflamayı amaçlayan kişiler tarafından tercih edilir. Zayıflamak isteyenlerin en çok zorlandığı nokta bölgesel incelmedir. Bu doğrultuda yapılan diyet ve spor faaliyetleri istenilen sonucu vermede yetersiz kalabilir. Bel, basen, karın bölgesi gibi dirençli yağların bulunduğu alanlarda etkili ve başarılı sonuç verir.

WhatsApp chat